Masivní dřevěné podlahy Ostrava - podlahy z masivního dřeva

Podlaháři Ostrava nabízejí zákazníkům v Ostravě a v okolí Ostravy službu Masivní dřevěné podlahy Ostrava. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci tradičních selských i moderních dřevěných podlah z masivu v domácnostech i v komerčních objektech.

Služba Dřevěné masivní podlahy Ostrava - tradice a bytelnost

Masivní dřevěné podlahy Ostrava - to je služba, která nabízí komplexní řešení masivních podlah v tradičních i moderních interiérech v Ostravě a kdekoli v Moravskoslezském kraji. Služba Pokládání masivních dřevěných podlah Ostrava zahrnuje tyto práce :

 • Rozměření a cenová nabídka dřevěné podlahy z masivu pro konkrétní zakázku
 • Výroba dřevěné masivní podlahy - příprava podlahových desek a podpůrné konstrukce podlahy
 • Dovoz materiálu podlahy na místo instalace
 • Demontáž stávající podlahy a její ekologická likvidace
 • Příprava podkladu pod podlahu a výroba podpůrných konstrukcí
 • Montáž dřevěné masivní podlahy u zákazníka na podklad nebo konstrukci
 • Vytmelení spár, oprava nepřesností daných charakterem masivního dřeva
 • Přebroušení dřevěné masivní podlahy speciálním strojem
 • Nalakování speciálním lakem na masivní dřevěné podlahy, případně navoskování podlahy

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

 

Renovace masivních dřevěných podlah Ostrava - zachováme duši vašemu domu

V případech, kdy objekt již obsahuje stávající dřevěné masivní podlahy, je často dobrým řešením, namísto likvidace staré podlahy a montáže nové dřevěné podlahy provést renovaci dřevěné masivní podlahy. Služba Renovace dřevěných podlah Ostrava má své výhody, pro které ji volí mnoho majitelů starších objektů v Ostravě a v Moravskoslezském kraji :

 • Dům neztratí kus původní součásti, která má obvykle svoji historii, vtisknutou do původní podlahy, pamatující často staletí. S novou masivní podlahou může dům přijít o svoji duši.
 • Dřevěné masivní podlahy jsou velmi dobře renovovatelné, tzn. jejich opravou, přebroušením a nalakováním získají svůj takřka původní vzhled, nikoli však patinu své historie.
 • Staré masivní dřevěné podlahy mají svoji charakteristickou vůni a vytvářejí v domě atmosféru, kterou nelze novou podlahou se zcela odlišnými pachy navodit.
 • Většinou znamená renovace stávající dřevěné podlahy také finanční úsporu pro majitele domu. 

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

 

Proč zvolit dřevěné podlahy z masivu

Dřevěné masivní podlahy jsou patří do všech interiérů, v nichž chceme navodit atmosféru tepla domova - samotný pohled na dřevo člověka uklidňuje a dává mu pocit jistoty a bezpečí. Dřevěné masivní podlahy mají při správném ošetřování velmi dlouhou životnost, především díky možnosti jejich až několikanásoné renovace. Mezi dobré znaky dřevěné masivní podlahy patří také dobré tepelně a zvukově izolační vlastnosti dřeva, nezaměnitelná kresba masivního dřeva unikátní pro každý kousek podlahy a pružnost povrchu. 

Mezi nevýhody dřevěné masivní podlahy patří zejména nutnost častého ošetřování, náchylnost na poškození ostrými předměty, malá odolnost proti podření a proti vzniku děrpři pádu tupých předmětů. V místnosti je nutné udržovat předepsanou vlhkost, aby nedocházelo k vysychání nebo naopak k bobtnání dřevěné podlahy z masivu, což by se projevilo tvarovou deformací a vznikem boulí či prasklin.

 

Materiály - které dřevěné masivní podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy Ostrava nabízejí sortiment dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Ostrava doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných podlah :

Především však Podlaháři Ostrava dřevěné masivní podlahy sami vyrábějí přímo na míru konkrétnímu domu. Ruční výroba podlah z dřevěného masivu dokáže vtisknout jakémukoli historickému i novému domu v Ostravě a okolí jedinečného ducha a učinit interiér unikátním, jež nebude srovnáván vzhledem podlahy k mnoha interiérům  jiným.

Chci nabídku na dřevěné podlahy