Parketové podlahy Ostrava

Podlaháři Ostrava nabízejí zákazníkům v Ostravě a v okolí Ostravy službu Dřevěné parketové podlahy Ostrava. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné parketové podlahy v domácnostech i v komerčních objektech.

Dřevěné parketové podlahy Ostrava - moderní i tradiční parkety

 

Služba Dřevěné parketové podlahy Ostrava nabízí komplexní realizaci podlah z tradičních parket různého provedení i z moderních velkoformátových parket, tzv.lamel, kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Nabízíme dřevěné parketové podlahy těchto druhů :

Proč se rozhodnout pro parketové podlahy

Obecně jsou dřevěné parkety z tvrdého dřeva vhodné do všech interiérů, kde požadujeme typicky přírodní povrch podlahy, ale zároveň požadujeme vysokou tvrdost podlahy a její větší odolnost proti otěru, podření a tlaku. Zejména parkety v provedení vlysů, zámeckých a mozaikových parket vynikají vysokou tvrdostí a jsou tedy méně náročné na údržbu a méně náchylné na poškození a opotřebení provozem.

Parketové dřevěné podlahy mají při správném ošetřování velmi dlouhou životnost, a výjimečnou možnosti jejich až několikanásoné renovace. Mezi dobré znaky dřevěné parketové podlahy patří také dobré tepelně a zvukově izolační vlastnosti, unikátní kresba povrchu parket a  pružnost povrchu. 

Mezi nevýhody dřevěné parketové podlahy z velkoformátových parket, patří zejména nutnost častého ošetřování. Pro velkoformátové lamelové dřevěné parkety s horní vrstvou z méně odolných dřevin je pak typická náchylnost na poškození ostrými předměty, malá odolnost proti podření a proti vzniku děr při pádu tupých předmětů. 

Pro všechny dřevěné parketové podlahy platí, že v místnosti je nutné udržovat předepsanou vlhkost, aby nedocházelo k vysychání nebo naopak k bobtnání dřevěné podlahy, což by se projevilo tvarovou deformací a vznikem boulí či prasklin.

Služby - realizace dřevěných parketových podlah Ostrava

Poskytujeme Vám prodej, dovoz a především odbornou podlahářskou službu Pokládání dřevěných podlah Ostrava kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Nabízíme tyto dřevěné podlahy a související služby : 

Lamelové dřevěné parketové podlahy Ostrava

Nabídka Lamelové dřevěné parketové podlahy Ostrava zahrnuje sortiment lamelových dřevěných parketovch podlah a všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z vícevrstvých velkoformátových parket, jejichž svrchní vrstvu tvoří ušlechtilé dřevo, kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Lamelové dřevěné parketové podlahy slučují výhody ušlechtilého dřeva s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou lamelové dřevěné parketové podlahy nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah z přírodních materiálů. Zejména plovoucí dřevěné paketové podlahy jsou hitem mezi podlahami z přírodních materiálů. Součástí je služba Pokládání lamelových dřevěných parket Ostrava - vybranou dřevěnou lamelovou parketovou podlahu Vám dovezeme a odborně položíme kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.

Chci nabídku na pokládku dřevěné podlahy

 

 

Tradiční dřevěné parkety Ostrava

Nabídka Parkety Ostrava zahrnuje sortiment a realizaci podlah z tvrdých dřevěných parket a vlysů. Dřevěné parkety mají některé výhody oproti lamelovým nebo masívním dřevěným podlahám, mezi než patří vsoká tvrdost povrchu, vysoká odolnost proti otěru, vrypům a tlaku, nižší pořizovací cena, možnost skládání parket do různých obrazců - mozaiek, možnost kombinace dřeva různých odstínů, způsobilost k renovaci, možnost broušení povrchu a další.  Součástí je služba Pokládání parket Ostrava - vybranou dřevěnou parketovou podlahu dovezeme a odborně položíme kdekoli v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.

Chci nabídku na pokládku parketové podlahy

 

 

 

 

Renovace dřevěných parket Ostrava

Služba renovace dřevěných parket Ostrava zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné parketové podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné parketové podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné lamely či dřevěné parkety. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěných parket. V případě,kdy jsou Vaše parkety ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení parket bez demontáže podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace parket. Dodáme Vašemu domu v Ostravě anebo okolí Ostravy opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová parketová podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

Materiály - které dřevěné parketové podlahy nabízíme

Dřevěné parketové podlahy Ostrava nabízejí sortiment dřevěných parketových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Ostrava doporučují zejména tyto osvědčené značky dřevěných parketových podlah :

Chci nabídku na dřevěné podlahy