Pokládání dřevěných podlah Ostrava - pokládka podlah ze dřeva

Podlaháři Ostrava nabízejí zákazníkům v Ostravě a v okolí Ostravy službu Pokládání dřevěných podlah Ostrava. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné podlahy z masívu, z parket nebo z dřevěných lamel v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání dřevěných podlah Ostrava - co nabízíme

Pokládání lamelových dřevěných podlah Ostrava

Služba Pokládání lamelových dřevěných podlah Ostrava zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z vícevrstvých lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří ušlechtilé dřevo. Lamelové dřevěné podlahy slučují výhody ušlechtilého dřeva s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou lamelové dřevěné podlahy nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah z přírodních materiálů. Zejména plovoucí dřevěné podlahy jsou hitem mezi podlahami z přírodních materiálů.

Chci nabídku na pokládku dřevěné podlahy

 

 

Pokládání parketových podlah Ostrava

Služba Pokládání parketových podlah Ostrava zahrnuje realizace podlah z dřevěných parket a vlysů. Dřevěné parkety mají řadu výhod oproti lamelovým nebo masívním dřevěným podlahám, mezi než patří nižší pořizovací cena, možnost skládání parket do různých obrazců - mozaiek, možnost kombinace dřeva různých odstínů, snadná renovovatelnost, možnost zbroušení a další. Hodí se jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce historických interiérů mnoha architektonických stylů většiny domů v Ostravě. Dřevěné parketové podlahy lze pokládat za speciální druh plovoucí podlahy. Ať už obyčejné parketové vlysy, luxusní mozaikové parkety nebo zámecké parkety, vždy se dřevěné parketové podlahy stanou ozdobou vašeho interiéru. 

Chci nabídku na pokládku parketové podlahy

 

 

Pokládání dřevěných masívních podlah Ostrava

Pokládání podlah z dřevěného masívu Ostrava - realizace podlah z opracovaných desek z masívního dřeva zahrnuje projektování, výrobu a pokládání dřevěných masívních podlah v Ostravě a okolí. Dřevěné masívní podlahy mají svoje nezastupitelné místo v historických budovách na celém území Ostravy, ale také na chalupách, ve stylových restauracích či penzionech v širokém okolí Ostravy. Nejen tradiční vzhled, zvuk a stylovost dřevěné podlahy z masívu, ale také možnost pozdější renovace dřevěných podlah činí dřevěné podlahy z masívního dřeva dobrou volbou mezi podlahovými materiály.

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

Renovace dřevěných podlah Ostrava

Služba renovace dřevěných podlah Ostrava zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné lamely či dřevěné parkety. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěné podlahy. V případě,kdy je Vaše podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení parket bez demontáže podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace podlahy. Dodáme Vašemu domu v Ostravě anebo okolí Ostravy opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

Které dřevěné podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy Ostrava obsahují nabídku dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Ostrava doporučují zejména tyto osvědčené značky lamelových dřevěných podlah :

Chci nabídku na dřevěné podlahy