Pokládání korkových podlah Ostrava - pokládka podlah z korku

Podlaháři Ostrava nabízejí zákazníkům v Ostravě a v okolí Ostravy službu Pokládání korkových podlah Ostrava. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci korkové podlahy , položené klasickým lepením nebo jako plovoucí korková podlaha v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání korkových podlah Ostrava - co nabízíme

Pokládání korkových podlah Ostrava

Služba Pokládání korkových podlah Ostrava zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z korku ve formě čtverců nebo lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří korek s vybraným dekorem a tloušťkou. Lamelové korkové podlahy slučují výhody měkkého korku s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou korkové podlahy jedněmi z nejvíce prodávaných podlah ze všech druhů přírodních podlahových materiálů. Zejména plovoucí korkové podlahy jsou oblíbené mezi podlahami z přírodních materiálů pro svoji měkkost, tichý došlap, izolační schopnosti a schopnost nahradit koberce. Jednodužší metodou pokládání korkových podlah je pak lepení korkových dílců přímo na podklad. Pokládání korkových podlah nabízíme na celém území Ostravy a v okolí.

Chci nabídku na pokládku korkové podlahy

 

 

Které korkové podlahy nabízíme

Korkové podlahy Ostrava obsahují nabídku korkových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Ostrava doporučují zejména tyto osvědčené značky korkových podlah :

Chci nabídku na korkové podlahy